Yaşlılarımıza Kapsamlı Check-Up Yapıldı

      Bolu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Bolu İl Sağlık Müdürlüğü iş birliği ile, Müdürlüğümüze bağlı Gerede Esentepe Huzur Evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyaret gerçekleştirilerek burada kalan yaşlılara ve hastalara  check-up yapıldı.
 
      Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin DEMİRKOL, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Süleyman ÖZSARI, Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Taner LAÇİN, Gerede Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. İrfan İLTER, Gerede İlçe Sağlık Müdürü Dr. İbrahim ŞAHİN, Gerede 11 Nolu Aile Hekimi Enes SEÇİLMİŞOĞLU ve Diyetisyen Merve AÇAR tarafından hastaların detaylı muayeneleri yapılarak tedavileri düzenlendi.
 
       İl Müdürümüz Sayın Bekir KOÇYİĞİT , “Yaşlılarla tek tek ilgilenen, odasından çıkıp muayene alanına gelemeyen hastaların da odalarında muayenesini sağlayan, Yaşlılarımız için bu ziyarete katılıp aynı zamanda muayenelerini gerçekleştiren yönetici hekimlerimize, bu organizasyonda iş birliği yaptığımız Bolu İl Sağlık Müdürü Sayın Muhammed Emin DEMİRKOL’a Doktor ve Hemşirelerin hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” diyerek bu projenin ve ziyaretlerin kurumlar arası iş birliği ile devam edeceğini söyledi.


Sonraki Sayfa: 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Önceki Sayfa : İl Müdürümüz Sayın Bekir KOÇYİĞİT'in Gaziler Günü Mesajı